Úspěšné dny otevřených dveří

V pátek 9.11. a v sobotu 10.11.2018 otevřela naše škola – Střední odborné učiliště Uherský Brod, své dveře budoucím studentům, jejich rodičům a prarodičům, bývalým zaměstnanců,  zkrátka všem, kteří se přišli podívat  jak to ve škole vypadá, co se změnilo a co zajímavého se u nás děje.

Už od ranních hodin chodbami proudili návštěvníci, kteří mohli nahlédnout do všech prostor školy, usednout do lavic, popovídat si a ti starší, také trošku zavzpomínat, zkrátka nasát opravdovou atmosféru  běžného  školního dne.  K vidění bylo mnoho nového - opraváři se pochlubili špičkovým  traktorem a svařovacím trenažérem, automechanici  ojedinělým čtyřsloupovým zvedákem a geometrií  3D, stavaři, mimo jiné, ohýbačkou plechu, řetězovou dlabačkou  a elektrickou čističkou odpadního potrubí a naši pekaři provalovacím strojem, děličkou těsta či planetovým mixerem.

Vzácnou návštěvou našich dnů otevřených dveří byl nový starosta Města Uherský Brod pan Ferdinand Kubáník.  V pátek si školu prohlédl za doprovodu a s výkladem  ředitele SOU Jiřího Polanského, v sobotu  s manželkou a svými dětmi  shlédli poutavý a naučný program našich chovatelů a jejich pejsků.

Báječná a pozitivní atmosféra doprovázela všechny návštěvníky po oba tyto dny, za tož patří velký dík našim zaměstnancům.