Telefonní čísla zaměstnanců školy

 


Provolba pro přímé volání: 572 61 31 + číslo vnitřní linky

vnitřní linka zaměstnanec e-mail
20 Ing. Jiří Polanský, ředitel reditel@sou-ub.cz
18, 20 Ing. Karla Řezníčková, asistentka ředitele, personalista reznickova@sou-ub.cz
21 Bc. Ivana Valíčková, pokladní a skladová účetní valickova@sou-ub.cz
21 Romana Daňková, DiS., finanční referent dankova@sou-ub.cz
21 Anna Polanská, účetní polanska@sou-ub.cz
22 Ing. Libor Šašinka, vedoucí TEÚ sasinka@sou-ub.cz
23 Mgr. Andrea Brogowská brogowska@sou-ub.cz
24 Mgr. Marie Havránková havrankova@sou-ub.cz
24 Ing. Petr Kundrata kundrata@sou-ub.cz
24 Mgr. Jaroslava Majlišová majlisova@sou-ub.cz
24 Ing. Veronika Dostálková MBA dostalkova@sou-ub.cz
25 Naděžda Jeřábková jerabkova@sou-ub.cz
25 Soňa Makovcová makovcova@sou-ub.cz
25 Pavlína Lapčíková lapcikova@sou-ub.cz
27 kuchyně jelinkova@sou-ub.cz
29 Ing. Petr Nečas, zástupce ředitele necas@sou-ub.cz
30 Mgr. Věra Dudová, výchovná poradkyně dudova@sou-ub.cz
30 Ing. Štěpánka Zbožínková zbozinkova@sou-ub.cz
31 Ing. Lenka Kánová kanova@sou-ub.cz
31 Ing. Karel Kubiš kubis@sou-ub.cz
32 Ing. Radim Bublík, správce IKT bublik@sou-ub.cz
33 Eva Jurásková, pracovník vztahů k veřejnosti juraskova@sou-ub.cz
33 Ivana Malíková, mzdová účetní malikova@sou-ub.cz
52 Ing. Josef Buráň buran@sou-ub.cz
52 Mgr. Tomáš Rachůnek rachunek@sou-ub.cz
52 Mgr. Jan Smrtka smrtka@sou-ub.cz
52 Ing. Jan Weiser weiser@sou-ub.cz
35 Ing. Miroslav Peléšek pelesek@sou-ub.cz
35 Ing. Pavel Skopal skopal@sou-ub.cz
35 Ing. Miroslava Žáčková zackova@sou-ub.cz
17 František Johaník, vedoucí učitel OV johanik@sou-ub.cz
17 Miroslav Chaloupka chaloupka@sou-ub.cz
37 Jaroslav Hladiš hladis@sou-ub.cz
38 Stanislav Velčovský velcovsky@sou-ub.cz
38 Karel Tomala tomala@sou-ub.cz
38 Bc. Stanislav Žáček, vedoucí učitel OV zacek@sou-ub.cz
39 Ing. Pavla Velčovská, zástupce ředitele velcovska@sou-ub.cz
41 Hana Jelínková, vedoucí školní jídelny jelinkova@sou-ub.cz
45 Ing. Alena Jeleníková jelenikova@sou-ub.cz
46 Ing. Josef Jankových jankovych@sou-ub.cz
46 Mgr. František Juračka juracka@sou-ub.cz
46 Ing. Josef Zimčík zimcik@sou-ub.cz
55 Josef Zámečník, vedoucí DM zamecnik@sou-ub.cz
34 Bc. Miroslav Medek, vedoucí učitel OV medek@sou-ub.cz